Bijl PR genomineerd voor twee Sabre Awards

Bijl PR genomineerd voor twee Sabre Awards

Mooi nieuws! Bijl PR is twee keer genomineerd voor de SABRE Awards, een internationale erkenning voor uitmuntende PR-campagnes. Dit jaar maken we kans met twee projecten:

De SABRE Awards zetten de meest inspirerende en innovatieve PR-campagnes wereldwijd in de schijnwerpers, en we zijn trots dat ons werk daar onderdeel van is!

Meer bewustwording voor diabetes

Diabetes treft 1,2 miljoen Nederlanders, maar de kennis over de ziekte blijft beperkt. Mensen met diabetes moeten 24/7 alert zijn – hun glucosewaarden worden beïnvloed door maar liefst 42 factoren. Toch bestaan er nog veel vooroordelen, zoals de misvatting dat diabetes door te veel suiker eten ontstaat of dat mensen met diabetes geen suiker mogen.

Samen met Dexcom Benelux ontwikkelden we ‘24/7 Diabetes’, een 360-graden campagne die bewustwording creëert en mythes doorbreekt. Het resultaat? 4 miljoen bereikte mensen en een stijging van 7% in de naamsbekendheid van Dexcom onder mensen met diabetes type 1. We zijn ontzettend trots dat deze campagne is bekroond met een SABRE-nominatie!

Verbinding tussen bedrijven en bewoners

Botlek-Europoort is een van de grootste industriegebieden van Europa, waar 24/7 wordt gewerkt en veiligheid essentieel is. Tegelijkertijd wonen er honderdduizenden mensen in de directe omgeving. Om bedrijven en bewoners dichter bij elkaar te brengen, lanceerden we in 2019 Stichting Burengesprek Botlek Europoort. Dit platform zorgt voor open dialoog en transparantie tussen bedrijven, bewoners en overheden.

In de afgelopen vijf jaar hebben we ruim 340.000 mensen bereikt via de website en sociale media. Jaarlijks organiseren we ook (lokale) fysieke evenementen waar bedrijven, overheden en bewoners samenkomen om te praten over een veilige en leefbare omgeving. Een aanpak waarbij er niet óver bewoners wordt gesproken, maar mét. Dat deze inspanning nu wordt beloond met een SABRE-nominatie is een prachtige erkenning!

Binnenkijken bij de SABRE Awards: Marjoleine als jurylid

Dit jaar had onze collega Marjoleine van Klaveren de eer om als jurylid deel uit te maken van de SABRE Awards. De afgelopen weken beoordeelde zij maar liefst 106 cases in vier categorieën. Een inspirerende ervaring, waarbij de creativiteit én het resultaat van bureaus uit de EMEA-regio goed naar voren kwamen.

Op woensdag 2 april vindt de uitreiking plaats in London. Duimen jullie met ons mee?