Vacature Adviseur: ben jij onze nieuwe Bijler?

Vacature Adviseur: ben jij onze nieuwe Bijler?

Bijl PR heeft het druk met inspirerende klussen voor toffe klanten. Daarom zoeken we een energieke en ervaren PR/communicatieadviseur. Kom jij ons team versterken?  

Bij Bijl PR zetten we graag een stapje harder voor klanten en klussen die iets betekenen voor mensen. Daarom werk je bij ons aan vraagstukken met vaak een grote maatschappelijke relevantie. Dat doe je voor allerlei organisaties: van Marktplaats, de Hartstichting en T-Mobile tot de Nationale Klimaatweek, de Pensioenfederatie en nog veel meer. Stuk voor stuk fantastische klanten waarvoor we waardevol werk doen, dat bovendien regelmatig wordt beloond met een award.  

Jij bent voor klanten een sparringpartner. Als ervaren adviseur ben jij het eerste aanspreekpunt voor de klant en bedenk je strategieën en ideeën. De uitvoering van je adviezen pak je snel en professioneel op, altijd samen met collega’s.  

Ben jij een ‘Bijler’

We zoeken iemand die in ons team past. Een ‘Bijler’, noemen we dat. Wat een Bijler is? Iemand die midden in de samenleving staat, openstaat voor verschillende meningen en zijn of haar mening durft te geven. Niet met de botte bijl, maar met gevoel en onderbouwd. Een Bijler is ook iemand met een luisterend oor en oog voor een ander. Een gedreven communicator met een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Een teamspeler. En een optimist met gevoel voor humor, die altijd in is voor een gezellig uitje met collega’s. Want Bijlers zijn meer dan alleen collega’s. Wij voelen ons niet alleen betrokken bij de samenleving, maar ook bij elkaar. 

Wat heb jij?

 • Je hebt 5-7 jaar ervaring in het communicatievak (bij voorkeur in een adviserende rol); 
 • Je bent avontuurlijk, nieuwsgierig, commercieel, creatief en je wordt blij van dit vak; 
 • Je kunt je goed uitdrukken in het Nederlands en Engels (in woord en schrift); 
 • Kennis van sociale en traditionele media en bovenal veel interesse in nieuws; 
 • Bureau-ervaring is zeker een pré, maar geen must; 
 • Je opleiding vinden we minder belangrijk. We hebben liever iemand met passie voor het vak die blij wordt van communicatieve uitdagingen in een diverse omgeving.  

Wat bieden wij?

 • Goede arbeidsvoorwaarden; 
 • Dagelijks een verse lunch met leuke collega’s én lekkere koffie; 
 • Flexibele werktijden: thuiswerken is bij ons al 30 jaar de gewoonste zaak van de wereld; 
 • Volop mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen; 
 • Ruimte om jouw creatieve ideeën aan te dragen;  
 • Legendarisch jaarlijks bedrijfsuitje; 
 • Een toffe locatie met uitzicht op de Coolsingel; 
 • De kans om Bijler te worden. 😊 

Geïnteresseerd? 

Neem contact op met Marjoleine van Klaveren of Sophia Weavers via secretariaat@bijlpr.nl. Bellen kan ook natuurlijk ook: 010 2842929.